srpen

26.8.2013 – Bojový výcvik v Horách.

    Letiště si pronajala společnost  na dva dny  pro brainstorming (skupinová technika zaměřená na generování co nejvíce nápadů na dané téma). Management nám neznámé firmy zde nastoupil plnit úkoly pro utužení kolektivu. Začalo to příjezdem autobusu s účastníky. Ti nastoupili, s ozbrojeným doprovodem a hlasitými pokyny do megafonu, k plnění úkolů. Dál už bylo vše v normálu. Účastníci si vyzkoušeli nafouknout paraglidingový padák, lety v tandemu, kite, bojové umění a jízdu se vznášedlem. Snad si ta směsice zúčastněných národů odnesla něco pozitivního ke své práci. Do tohoto mumraje přistál nový letoun Evolution na naše letiště. Bude bydlet v hangáru spolu s Pegassem. Je to krásné, rychlé letadélko se zatahovacím podvozkem. Ahoj Milan.

 

 

 

 

 

 

 

                        Tandem.                                                                              A řešíme úkoly.

Rozlučkové foto.

Nová mašinka.

S Karlem jsme také polétali a mávali balonářům.


 

25.8.2013 – Obříci v Lomnici. Kamarádi modeláři uspořádali setkání velkých modelů. Jako obvykle s plným servisem. Upravená dráha, tábořiště s občerstvením. Krásné pokoukání, modely nádherně zpracované a ve vzduchu k nerozeznání od velkých předloh. Lomnický modelářský klub má dlouholetou tradici. Přestáli všechny trable a neustále rozvíjejí svoje aktivity. Kvalitní dráha se zázemím a krásně vybavená klubovna v obci. Ahoj Milan.

Létala zde také "roura" L-39 Albatros.

Větroň Šohaj.

Zlín 50L v barvách mistra světe Petra Jirmuse.

Pohled do Zlína.

Hurá do hangáru.


 

20.8.2013 -Dnes nás navštívil 23000 originální návštěvník. Děkujem.


 

13.8.2013 - Piloti z Rokycan si udělali výlet do Frymburka ZDE je fotoreportáž. Milan.


 

11.8.2013 – Tachovsko. Je sobota 3.8.2013 ráno, laťové počasí. Je to padesát na padesát. Letět po hřebeni Krušných hor k Jiřetínu, nebo Tachov a Přimdu. Směr větru rozhodl. Hlavním cílem je Přimda a Rozvadov, vyfotit kamarádovi bývalá kasárna pohraniční stráže. Courám se Tachovskem a fotím a fotím. Dohlednost je úžasná, tak odhaduji který kopec na Šumavě je Boubín. Létám dvě hodiny v úlném olejíčku a kochám se.

    Namlsaný ranním letem, lanařím kamarády k návštěvě letiště Žatec. Pepa byl už skoro na lopatě, ale tvořící se bouřky ho odradily. Letím sám a to přímým kurzem přes Doupovské hory. Necelých padesát minut letu a přistávám. Než se stačím odkurtovat, stojí u mne přivítací výbor s připraveným kalíškem rumu. Večer jsme strávili příjemně v klubovém přístřešku. Noc byla plná blesků a bouřek. Vstávám brzo. Otevřelo se letové okno a já letím zpět domů. Žatečtí, děkuji ještě jednou za přístřešek pro mne a můj stroj. Fotografie na Rajčeti ZDE. Ahoj, Milan.

 

Přimda.

Mariánské Lázně

Mistrovství světa v motokrosu Loket

Mašťov - zámek.


 

8.8.2013 - Školička- Karel se rozhodl, vzít iniciativu do svých rukou. Začal učit nového zájemce o létání na motorovém rogalu. Jáchymovi to zatím jde, hoblují okruhy kolem letiště. Držíme Jáchymovi palce, ať je co nejdříve připraven na pilotní zkoušku. Milan.

Přistát, plný plyn a start.

Všechno to pozoruje Tonda.

Na závěr ještě jeden seznamovací let.


 

 

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Textový editor
Stiskněte ALT 0 pro nápovědu
Cesta objektu
 

srpen...

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Textový editor
Stiskněte ALT 0 pro nápovědu
Cesta objektu
 
.cke_skin_office2003{visibility:hidden;}