listopad

16.11.2013 – Od modelu k rogallu.

V sobotu se scházíme s kamarádem Pavlem  IMG_3787.JPGna letišti. Modely větroňů připraveny. Startujeme k modré obloze. Křižujeme po nebi sem a tam. Termika veškerá žádná. Postupně nám dochází  baterie a výkony žádné. Navrhuji uklidit modely a vytáhnout rogallo. Pavel souhlasí. Jedu rychle pro palivo. Do hodinky startujeme. Tentokrát funkci fotografa zastoupil Pavel. Letíme kolem Varů na Klínovec. Za hřebenem Krušných hor je německá strana zalitá inverzí. No prostě nádhera. Při zpáteční cestě ještě zaletíme nad Karlovarské letiště. Přistáváme po hodince spokojení, jak jsme využili beztermično. No, a na modely někdy příště. Milan.

Fotogalerie ZDE (klikni)

Boží Dar.

Goethova rozhledna.

13.11.2013 - Den na draka.

IMG_3525.JPGDen na draka. V sobotu 9.11.  jsme se sešli na leIMG_3516.JPGtišti za účelem dostat do vzduchu své koupené i vytvořené draky. Je krásné, když si parta starších lidí umí hrát. Nakonec se dostalo i na děti a vnoučata. To když dospěláci padali únavou z pilotáže draků. Den jsme zakončili v klubovně při opékání uzenin a muzice. Všem účastníkům děkujeme za účast. Milan.

Fotoalbum ZDE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Olda vede svého draka do jeskyně.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Večerní posezení kamarádi děkujem.


 

13.11.2013 Pel mel dění na letišti Hory.

Proběhl Sprint na Hornabergu. Opět parta fajn lidiček, kteří mají rádi psy a přírodu. Maximální výkon předvedly Jarka a Jana. Tři dny se věnovaly  naplno v letištním baru uspokojování hladových a žíznivých účastníků sprintu. Pavel po opravách zalétával svého „brusa“. Petr z Budějovic použil naše letiště opět pro údržbu svého stroje. Snad až příště přiletí vynechá práci na stroji a bude mít chvilku pro nás. Fotografie ZDE. Milan.

Tonda nejede z hromádek ale vyklízíme klubovnu.

Závody jsou v plném proudu.

Ležení závodníkú.

 

 

 

 

 

 

 

               Petr ležící.                                                                 Petr odlétá s doprovodem.

Pavel po přistání.


 

6.11.2013 -  Pozvánka na létání s draky na letišti Hory . Sejdeme se v sobotu 9.11.2013 ve 13 hodin. Draci můžou být kupované nebo postavené, fantazii se meze nekladou. Vemte si uzeninu na opečení. V klubovně možnost ohřátí těla a opečení pochutin. Není to soutěž ale plétání pro radost. těšíme se na hojnou účast. Milan.

Odkaz kde nás najdete ZDE


 

Starší události naleznete v Archvu. Fotografie zde (klikni).