listopad

24.11.2014 - Dohoda o koordinaci a poskytování letových služeb mezi APP/TWR Karlovy Vary a Leteckým spolkem Hory o.s.(klikni)


 

22.11.2014 - Vánoce na letišti Hory. Odkaz na fotoalbum ZDE 

15.11.2014 - Martinské setkání v Křivcích.Odkaz. Moje drahá polovička, odjela dopoledne s pěveckým sborem Jen Tak do obce Křivce. Říkám si, zaletím tam zamávat. Moje myšlenka vzala za své, když jsem vyšel na balkon. Vlezlá zima brrrr. Ozval se Karel, že je na letišti a kam poletíme. No co, jedu tam, dáme si alespoň kafe v pliotce. Všechno je jinak  Letíme do Křivců. Ukecal mne. Hodinka ve vzduchu utekla a jsme doma v Horách. Milan.

Odkaz na fotoalbum ZDE

Podzim.

Křivce - Martinské setkání.

Loket pode mnou, Karel přede mnou. 

11.11.2014 - Vánoční besídka na letišti Hory bude 22.11.2014 od 16 hodin. Kdo můžete, přijďte už v 15 hodin pomoci vše připravit.Naše dobré duše Jarka a Jana, přichystají řízečky a salát (připravte si drobný fin. příspěvek). Ostatní pochutiny vemte  pro sebe a něco pro kamarády. Pitíčko dle vlastní úvahy, na letišti je možno přespat. Upozorňujeme účastníky, že na letišti není prohibice ale přísný zákaz hovořit o politice a práci. Porušovači tohoto nařízení budou pokutováni dle sazebníku, který vytvoříme na místě. Povolená témata, létání, jídlo, zpěv, veselé historky, sex. Roman domluvil muzikanty. Prosím, napište co nejdříve, zda příjdete a kolik vás bude. Těšíme se na hojnou účast. Milan N. 

11.11.2014 - Horské zpravodajství -

Oblíbený traktůůrek Tonda nakládá a odváží do své stáje k zimní údržbě. Toníku děkujeme.

Ještě přivázat.

Traktůrek předstihla Jora, také k úpravám na příští sezonu.

Uvidíme, jaký motor skončí v čumáčku Jory. 

10.11.2014 - Dnes nás navštívil 41000 originální návštěvník. Děkujeme. 

2.11.2014

Mlhy na většině území se u nás včas rozpadly, a tak si užíváme babího léta. Fotogalerie ZDE. Milan.

Rozhledna Cibulka

Rolavský rybník u Přebuzi.

Plešivec