červen

27.6.2014 - Dnes nás navštívil 34000 originální návštěvník. Děkujeme. 

Letecký výlet 2014  - Přikládám záznam GPS Jendy Pálky a také krátký popis, jeho štrastiplného letu domů. Délka trasy kterou uletěli je 998 km. Milan

Fotogalerie Lubomíra Haluzy ZDE


Z Jendova e-mailu :

Posílám moji trasu. Přerušená místa jsou nouzáky. Letiště Hluboká, tam to bylo ještě přistání s motorem. Pak Štětkovice, první nouzák bez motoru. Další potom Jeníčkova (tedy moje) Lhota.Nakonec už to byly jen odpočinkové soudružské návštěvy letišť.

Červené body, jsou místa přistání při návratu. Klikni na obrázek pro zvětšení.

Příčina všech problémů utržený remen.

 

 

 

 

 

 

 

 

Hluboká u Žihle přstání na asfalt.                                            Štětkovice už na louku.

Jeníčkova Lhota zabudování velké baterie.

Baterie už na místě pasažéra. 

Letecký výlet 2014 -

Zde je odkaz na fotoalbum z výletu. Zde je odkaz na zpravodajství Luboše Haluzy

Trasa z mojí GPS. Klikni na obrázek pro zvětšení. 

16.6.2014 - Dnes nás navštívil 33333 originální návštěvník. Děkujeme. 

13.6.2014 - Letecký výlet 2014 - Pozvánka na výlet kolem Prahy a zpět do Hor. Zatím první aktualita, Moravská sekce a letka z Hor se setká na letišti v Rokycanech. Dál budem pokračovat společně. Klikni na obrázek pro zvětšení. Milan. 

13.6.2014 - Návštěva z Jihlavy- V pondělí k nám přiletěl Jihlavský Eurostár. Před odletem jsme s Liborem a jeho krásnější polovičkou popili kávu a pořídili foto. Děkujem za návštěvu. Milan.

 

 

 

 

 

 

 

  

7÷8.6.2014 -  Zpravodajství z Hor. Létáme, létáme, létáme. Pepa s Danou se vydali na cesty, Karel, letěl se svojí polovičkou do jížních čech a já brouzdal po okolí. Fotogalerie ZDE. Milan.

Tak jsme s Dádou zpět v sedleIMG_5858.JPG

 

        Po mojí dlouhé letové přestávce jsme s Dádou zpět u létání. Musím se přiznat, že to byla Dáda, která mne udržela při letecké chuti po mém neúspěchu minulý rok na SIV kurzu v Itálii. Za to jí moc děkuji. Ona je prostě zlatá. Provází mne životem v rodině, přírodě, v terénu na horském kole, i ve vzduchu…

Máme oba rychlé padáčky a tak nám to jak se patří, odsejpá. Cestovka 48, maximálka 62km/h. Tento víkend jsme vstávali o půl páté. Start před půl sedmou a návrat chvilku po osmé hodině. Dalo to vždy kolem 78 km. Polétali jsme po okraji Krušných Hor až ke katastru Klášterce nad Ohří. Viděli jsme Horní hrad, Měděnec, Perštejn… Přes práh dráhy 11 LKKV jsme se podívali na jih kolem Krásna, Bečova, Mnichova, Mariánských Lázní a přes Slavkov domů. Dnes ráno jsem „oběhl“ rajon kolem Andělské hory, letiště Toužim, Mnichova, toulačka po Slavkovském lese a pak zase do Bečova, údolím Teplé až k lesům u Kfel přes Slavkov domů. Byl absolutní klid. Po většinu cesty jsem tam naházel maximálku tj. 62km/h. To už fakt letí a krajina pěkně ubíhá…

No již dost… přijďte polétat na Hory. Píši jen, aby jste věděli, že jsem zpět. Již ne jako závodník, ale tulák a užívač.

                                                                                                                              Mějte všichni krásné dny. Pepa

Trasy letů nás všech.

  

4.6.2014 - Momentka Kamera na letišti zachytila letce. Milan

Jen nemůžeme přečíst imatrikulaci..

2 ÷ 3.6.2014 - Aktualita Na letišti přistál policejní vrtulník. Cvičil zde, až do večerních hodin. Tonda si vyzkoušel let na motorovém rogallu. Milan.

Eurocopter EC135 T2

Jana zkouší, jestli jí sluší modrá.

A znovu cvičit.

Tonda na palubě rogalla.