únor

26.2.2012 - lednové události uklizeny do Archivu 2012 - leden


 

26.2.2012 - Rok se s rokem sešel a na letišti v Toužimi bylo školení pilotů. Jezdíme sem piloti ze širokého okolí. Tentokrát to bylo na téma Rozdělení vzdušného prostoru ČR, Koordinační dohoda mezi TWR/APP Karlovy Vary a LKTO. Pro všechny z nás důležité téma. Vše bylo vedeno s nadhledem srozumitelně a lehkým humorem. Děkujem řídícímu z TWR a toužimákům za tuto akci. Milan.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

24.2.2012 - Dnes jsme hráli bowling ve Vintířově. Zatím fotky na rajčeti. Milan.


 

19.2.2012                                                   Je stále zima

   Ale my to s Dádou nevzdáváme. Podařil se nám moc pěkný výlet kolem Dračí skály nad Perninkem(zde je odkaz). Sněhu je tam, no podívejte se na fotečky. Bez sněžnic ani krok. Škoda jen, že když jsme procházeli kolem skal tak jsem ještě nefotil. Opravdové cross-country, napříč přírodou, svahem, lesem kolem skal. Orientace je prakticky nulová, není vidět značení, cesty, žádný orientační bod...zmákla to za nás zase gpska a bezpečně nás vrátila zpět. Fotky jsou již jen z pohodové cesty k civilizaci.

  Ale už se to blíží, počasí začíná slibovat, termíny závodů se blíží!!! Již na konci března se kolo roztáčí, jupííí :))                   Pepa


18.2.2012 - Dnes jsem na letišti protáčel motor aby byl v dobré kondici na sezonu. Při odjezdu vidím, že někdo sezonu už zahájil - tažnéí práci se vraceji. Hurá už bude jaro!! Milan.


 

18.2.2012 - Včera jsme uvítali na našich stránkách osmitisícího návštěvníka. Děkujem za přízeň. Milan.


 

17.2.2012 - V tomto klidném období je čas zdokonalovat naše stroje. Našel jsem zajímavou přilbu a bezpečnostní pásy ale nemohu zjistit výrobce. Milan.


 

7.2.2012 - Odkaz na video z poválečného Chebu. Je zde zachycena stavba ženijního mostu typu Bailey Bridge který byl v provozu do roku 1985. V roce 1988 byl stržen.