červenec

27.7.2012 -     Tak Pepa se konečně naštval jako chlap a místo bastlení si ve svém rodné Hronově koupil kompletní rogálko.V pátek ráno jsme v hangáru zapřáhli vozík a tradá na východ.Moje reklamační návštěva v Tevesu je odložená  tak jedem takřka bez zastávky.Po jedenácté jsme na místě, lehký obídek a hurá na letiště Velké Poříčí. Bohouš  ještě nedorazil,tak okouníme okolo hangárů  až vzbudíme podezření, že jsme kontrola z UCL. Vše se rychle vysvětlilo a jdem si prohlédnout mašinu. Nalétáno má sice habakuk, ale je v pořádku. Pro jistotu jsem ji vyzkoušel ve vzduchu a jeví se jako poslušný nezáludný aparát.Oba dva ještě absolvujem vyhlídkový let s Vivátem. Jedním slovem nádhera.Asi bych si zvykl i na knipl. Před setměním tak tak stíháme rozebrat a naložit. Večer utekl ve společnosti skvělých lidiček jako voda a půlnoc byla pryč.Na cestu zpět vyrážíme v pět a lehce po deváté jsme doma v Horách. Tak se nám ta letka pomalu přeci jen rozrůstá.
                                                                                                                                                                                                   Karel.

Pepovo nový stroj.

Provádím zkušební let.

Vivat, Vivat.

 

 

 

 

 

 

 

 

Začínáme balit.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zabaleno a hurá na občerstvení.

 


 

22.7.2012 -  Tak jako každý rok, trávíme dovolenou na Jesenické přehradě u Chebu. Týden dovolené máme už za sebou. Z Krkonoš jsme přivezli na západ dobré počesí a tak si kluci z Hor konečně zalétali. Karel a Petr nás poctili návštěvou. Mávali jsme jim co nám ruce stačily. Stihnul jsem i pár snímků. Milan a kolektiv spolurekreantů.

Karel zase s Trabantem.

Petr ve stratosféře.


 

9.7.2012 - Právě nás navštívil 12OOO orig. návštěvník. Děkujem.


 

9.7.2012 - Na našem letišti na počest XV. Všesokolského sletu piloti nacvičují skladbu "Muži s křídly".

            Tonda                                                Olda + Pepa                               Olda + Pepa + cvičitelka Dana


 

30.6-1.7.2012                              Víkend plný překvapení ... ? :) ! :)))

Ano, jen tak bych tento víkend nazval...

Nejdříve se ozvala letka rogalistů z Moravy, že nás navštíví, pak Olda, že oslaví své narozky,  a do toho se jen tak náhodou, "mírnix týrnyx" zjistilo, že Jaruška, naše(Oldova) dobrá duše má svátek a to nejlepší na konec!!! Náš náčelník Milánek se OŽENIL!!!  Jo je to fakt! Naděnka, "tento vzácný přírodní úkaz"(jak ji nazývá v tom nejlepším slova smyslu náš druhý náčelník, nebojte víc jich nemáme), už s ním konečně zatočila a udělal z něj CHLAPA, tak jako jsme tu  my  všichni    chlapi :))).  O tom, že nás častovali bouřky jako řemen, jedna za druhou, a jak kluci letěli,  jistě povypráví naši náčelníci, když vedli kamarády rogalisty z Moravy k nám na letiště... Olda při narozkách??? Jen bych se opakoval, jak je tato dvojka Jaruška a on pohostinná a dobrosrdečná. Udělali baštu ouuu moooc dobré to bylo a cholesterol si také užil :). Milánek doloží nejspíš letové komentáře a nějké to foto. Foto ode mne z narozek bude také u něj na Rajčeti. Tak snad jen závdavek:

Zde jsou fotky z celého plodného víkendu FOTO Milan.

Zde je fotoreportáž kluků z Rokycan

Tak zatím naslyš. Pepa