prosinec

30.12.2012 - Náš Karel slavil narozeniny v Novém Sedle. Fotoalbum  ZDE.


 

25.12.2012 – Sváteční létání. imageDnes, ještě před obědem, si chystám nádobíčko pro létání s větroněm. Připravuji si kávu do termosky, když volá Karel, jestli to dnes nezkusíme na rogalu. Stíhám napsat SMS všem ostatním a hurá na letiště do Hor. Počasí se mi nezdá. Na letišti fouká vimageýchod, ale komíny ukazují celkem silný západ. Před vzlimageetem stačím ještě zamávat Tondovi s Janou.  Samozřejmě v sedmi stovkách je docela turbulentní střih větru. Původní plán, letět pozdravit kamarády do Krásna, vzal za své. Klesám pod sedm set metrů a courám se kolem Varů. Neuvěřitelné! Všechny supermarkety mají prázdná parkoviště. Udělám pár fotek a za dvacet minut jsem zpátky na letišti. Sešlo se nás celkem osm. Popili jsme kávu, vyhodnotili Vánoce a rozjeli se ke svým salátům a řízkům.    Fotky na Rajčeti ZDE.Milan.

Po vzletu.

Prázdné parkoviště u Globusu.


 

23.12.2012 - Jako první typující se ozvali Jana a Tonda. Ostatní pište na mého e-maila. Milan.


 

21.12.2012 - Přání k Novému roku. Klikni na obrázek otevře se v plné velikosti jako PDF soubor.


 

14.12.2012 - Krásné Vánoce na letišti hory proběhly tak zatím fotolabum na Rajčeti. Milan.


 

13.12.2012 - Informace pro lidičky z Hor, nejde webkamera je porouchaný router. Dnes ho dávám reklamovat. Až se vrátí tak kameru znovu zprovozním. O nic jste nepřišli, je tam sníh, sníh, sních a obrázek se jen tak nezmění. Milan.


 

12.12.2012 - Dnes nás navštívil 16OOO originální návštěvník. Děkujem.


 

9.12.2012 – Chrást 10. ročník VIDEO PROJEKCE. Jako každý rok pořádají rokycanští promítání filmů s leteckou tématikou a zároveň je to rozloučení s letovou sezónou. 1.JPG

      Pepa „chemik“ mne naložil odpoledne v Lokti a jedem do Březové. Zde přistoupil Karel. Hubertíci odjeli už ráno. Nejprve na návštěvu  příbuzenstva 2.JPGa pak za námi do Chrástu.

     Na místě už „ Duo Růžkoz“ ( otec a syn Růžkové) vytahuje a instaluje svoje nádobíčko potřebné k promítání. Jindra, jako každý rok, odvedl perfektní práci. Jeho videa jsou krásně sestříhaná a mají v sobě srdce pilota. Vychutnáváme si videa, dobré jídlo a setkání s lidičkama postiženýma  stejným bacilem. Zveme místní piloty na naše akce chystané na příští rok.  Je to:  III.Letecký výlet v termínu  19-23.6.2013 a slet MZK ve Znojmě v termínu  12-15.9.2013. Spokojeni odjíždíme a těšíme se na další sezonu, ale to už do Rokycan přiletíme. Milan.

Ruda Komorous vypráví své zážitky z létání.

Karlovarská letka.

Pohled do sálu, to není nakouřeno ale mlha po ohňostroji.