květen

30.5.2018 - Dnes nás navštívil 120000 originální návštěvník. Děkujeme. 

24.5.2018 -

V termínu 19 – 20.5 proběhly na letišti dvě modelářské soutěže - Ostrovský a Karlovarský pohár. Obě v kategorii létání RC modelů kolem pylonů. Tato kategorie má sice u nás málo příznivců, ale ve světě jsou velmi úspěšní. Modely poháněné spalovacími i elektrickými pohony prořezávali vzduch rychlostí kolem 300 kilometrů v hodině. Fotit ryto rychlé stroje v letu jsem vzdal. Nevím, jak to stíhají řídit a kličkovat mezi ostatními stroji. Zlaté moje létání v termice. Já si zalétal ráno než začala soutěž. Večer to nešlo.  Silný východní vítr spojený s turbulencí zabránil slušnému polétání. Přikládám pár svých fotek a odkaz na fotoalba účastníků soutěže. Byl to příjemně strávený víkend. Milan.


fotky ze soboty:
https://photos.app.goo.gl/CcE1Lq8A7Sm1vfgd2
https://photos.app.goo.gl/X2XtLTh779qYxB6Q9

a z neděle:
https://photos.app.goo.gl/Z66BrkJ22RNPChbI2

Závodní depo.

 

 

 

 

 

 

 

 Servisní skříňka od sektoru A1 do I 6.                        Jak velký je to pylonář poznáš podle počtu výfuků.

Depo z ptačí perspektivy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozhodčí.                                                                Jeden list vrtule stačí. 

15.5.2018 - Pozvánka na akci Na našem letišti budou soutěžit modeláři s super rychlými modely. Tak něco pro veklé kluky. 

15.5.2018 - Siberian husky tábor. Tato akce proběhla úspěšně. Na partě kolem Peta Guregy je vidět pořadatelská zkušenost. Občerstvení, si vzala na starost Jarka. Zavedla kvalitní standard, jen aby nás příliš nerozmazlila. No kulturní referenti Hanka s Romanem, zajistili muziku, která všechny bavila v sobotu do pozdních hodin. Děkujeme za tuto akci, která pomáhá propagovat náš  klub. Milan.

Před startem.

Parkoviště se začíná naplňovat.

Taky se létalo.

Sponzoři zajistili krásné ceny. 

2.5.2018- Pozvánka klikni na obrázek pro zvětšení. 

2.5.2018 - Pálení čarodějnic v pondělí 30. 4. 2018 se konala na letišti členská schůze spojená s oslavou pálení čarodějnic. Vše proběhlo v pořádku a naše kručící žaludky urychlovali konec schůzování. Oheň byl zapálen, uzeniny snědeny. Jen na tu čarodějnici se opět nedostalo. Budeme muset zvážit její přijetí do klubu jako řádného člena. V důsledku ochlazení se vše přestěhovalo do klubovny, kde se o kulturu postarali Roman s kamarádem Františkem.Hráli písně známé i neznámé. Tak, další akcí bude 12. 5. 2018 Husky tábor  (viz, pozvánka). Zdravi Milan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                            Naše nespálená čarodějnice.                                                David s budoucí čarodějnicí.

Krabičky otevřeny maso upečeno.

Opékáme.