prosinec

31.12.2017 - Opékání na letišti   Ve čtvrtek 29.12.2016  jsme se sešli na letišti při úklidu po vánoční besídce fotogalerie ZDE. Milan.

Přiletěl také Jindra.

Hubertíci. 

23.12.2017 - Pozvánka na opékání. Zveme všechny piloty, kamarády a příznivce na posezení v letištní  klubovně u zapáleného krbu. Dne 29.12.2016 (čtvrtek) od 16 hodin. Nezapomeňte si vzít uzeniny a pitíčko Za LSH Milan. 

20.12.2016 -   Chrást 17.12.2016 Stejně jako již řadu let zpátky i letos zorganizoval František Herink na zakončení lítací sezony videotéku v Chrástu. Sobotní večer jsme odložili předvánoční šílení a udělali si pěkný večer s lítacími kamarády. Zážitky z celého roku ani nejde za jeden večer probrat a tak se naše setkání protáhlo až do půlnoci. Ostatně tak je to každý rok.  Prezentace obletu republiky, poděkování všem účastníkům a nástin obletu příštího, tím jsme začali. Jindra Růžek promítl skvěle zpracované video z obletu a odprezentoval spoustu fotek.  Následovaly doopravdy zajímavé klipy z leteckého dění , ukázka umu modelářů a družná zábava. Byl to pěkný večer a za rok zase nashle.                                                                                                                                                                                                                                                                                        Ahojky Karel

A promítá se.

Zátiší s dálkoplazy. 

19.12.2016 - Dnes nás navštívil 86000 originální návštěvník. Děkujeme.13.12.2016 - Vánoční Hory. Nejsme jako obchodní řetězce, ale Vánoce děláme v předčasném termínu. Ochristmas_tree_300_x_300.pngrganizátorky Jarka s Janou pak mají klid na domácí vánoční pohodClipart darky.jpgu. Přípravu zahájili už ve čtvrtek a v sobotu to vypuklo. Karel od dvanácté hodiny rozehříval klubovnu. Pak přifrčela děvčata s auty plnými vším potřebným ke zdárnému průběhu večera. Zatím, co se smažili řízečky, začala klubová schůze. Odhlasovala se změna stanov v souvislosti s novým zákonem. Hříšníci vyrovnali dluhy a tak půjdou bez hříchu do Nového roku. Salát připraven, řízky dopečeny. Karel pronesl krátký projev a už rachotí příbory. K velké radosti všech zazvonil zvoneček a rozdávali se dárečky. Bylo krásné sledovat rozzářená očka členů. Samozřejmě, nebylo to zadarmo. Museli říci básničku. Jen někteří to pro velkou trému nedali. Dárečky se dostaly na všechny. I na muzikanty, které přivedl Roman s Hankou. Chvilku po sedmé všichni připravili horkovzdušné balónky štěstí. Na plácku před hangáry byl hromadný start. Zamávali jsme jim na cestu a prchli do tepla klubovny. Večer krásně ubíhal při muzice a dobré krmi. Děkujeme všem, místním i přespolním, za účast. Také za mnoho různých krabiček a talířků se vzorky vánočních pamlsků. Přejeme všem krásné prožití Vánočních svátků. Za Letecký spolek Hory, Milan.

Fotogalerie ZDE

Přípitek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasika řízek a salát                                                                                       Taneční duo J & J

Muzikanti - děkujeme.

Start balonků. 

3.12.2016 - Dnes nás navštívil 85000 originální návštěvník. Děkujeme. 

3.12.2016 -

Minulý týden chtěl Jindra z Rokycan přiletět na návštěvu. Leč nízká oblačnost řekla rázné néé. Dnes to ale vyšlo. Jindra přifrčel bez ohledu na minusovou hodnotu teploměru. Modrá obloha a inverzní situace nabídla pohodovou cestu. Dal si u nás kávu na rozehřátí a oběd v restauraci v Horách. Kolem třinácté hodiny odletěl do Rokycan. Děkujeme za návštěvu. Milan.

Jinovatka, jinovatka a zase jinovatka.

Kde byl stín zůstala jinovatka.

Tak šťastnou cestu.